10 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUG PROJEKTANTA WNĘTRZ

  1. Twoje wnętrza będą atrakcyjniejsze.

To oczywiste. Wszak po to właśnie większość z nas zatrudnia projektanta. Nie da się zaprzeczyć, że wnętrza dzięki temu uzyskają efekt „wow” i będą cieszyły oko. Dodatkowo delikatna zazdrość gości będzie podsycała satysfakcję.

  1. Twoje wnętrza będą bardziej funkcjonalne i wygodne.

Sukienki w sklepach sieciowych są całkiem wygodne i estetyczne, ale czy spełniają wszystkie Twoje oczekiwania? Może zdarzyło się Tobie robić poprawki u krawca lub zamówić sukienkę/garnitur na miarę? Projektant, podobnie jak krawiec, doskonale poznając Twoje potrzeby skroi wnętrza „na miarę”. Rozmieszczenie pomieszczeń, aranżacje meblowe, gra światła, a także wszelkie sprzęty elektroniczne nie będą przypadkowe… będą dopasowane pod Ciebie.

  1. Lepiej wykorzystasz swoje cenne metry kwadratowe.

Kupiliście mieszkanie 3 pokojowe, 70 m2 i bardzo chcielibyście mieć wyspę w kuchni, ale patrząc na plany nie możecie sobie wyobrazić jakim cudem miałaby się tam zmieścić? Projektant zaskoczy Was niejednym pomysłem i rozwiązaniem, które sprawią że zmieścisz na swoich metrach więcej niż się spodziewasz. A może Twój salon ma 50 m2 i nie masz pojęcia co tam wstawić żeby nie było zbyt pusto? Nic prostszego… to prawdziwe pole do popisu dla wprawionego projektanta.

  1. Dotrzesz do bardziej unikatowych i wyszukanych elementów wyposażenia wnętrz

Projektanci, na przestrzeni lat zdobywają wiele kontaktów handlowych. Jeżeli zależy Tobie na bardziej wyszukanych materiałach niż te dostępne w wielkich sieciówkach to projektant jest osobą której szukasz. Chyba nie chcesz mieć takiej samej podłogi jak Twój sąsiad prawda?

  1. Zaoszczędzisz czas.

Podejmowanie decyzji, rozwiązywanie problemów technicznych, spotkania z ekipami budowlanymi, organizowanie transportów, jeżdzenie od salonu do salonu w poszukiwaniu wygodnej sofy to wiele godzin pracy. Jeżeli cenisz sobie swój czas zatrudnienie projektanta będzie dobrym pomysłem.

  1. Unikniesz kosztownych błędów związanych z wykończeniem wnętrz.

Myślisz, że wykonasz całe mieszkanie bezbłędnie bo 15 lat temu robiłeś swoje pierwsze mieszkanie? A może Twój kolega całkiem nieźle zna się na kładzeniu podłóg? Oczywiście możesz zaryzykować, ale musisz liczyć się z tym że przez kolejne 15 lat możesz każdego dnia w swoim wymarzonym mieszkaniu oglądać krzywą podłogę albo źle wykonaną kuchnię, lub zapłacić na poprawki.

  1. Skorzystasz ze sprawdzonych ekip.

Projektant dysponuje sprawdzonymi ekipami, z którymi działa od lat. Dobrze wiemy jakim wyzwaniem jest znalezienie rzetelnych i uczciwych fachowców.

  1. Zwiększysz wartość swojego domu lub mieszkania.

Wydasz na projekt 5 tysięcy złotych a wartość Twojego mieszkania wzrośnie o 15 tysięcy złotych. Wydasz 20 tysięcy na projekt wnętrz dużego domu a jego wartość wzrośnie nawet o 60-200 tysięcy złotych.

  1. Cała inwestycja będzie mniej stresująca.

Po zakupie nowego mieszkania chcemy jak najszybciej w nim zamieszkać, mamy tysiąc spraw do załatwienia i trzymamy kciuki żeby tylko wszystko poszło po naszej myśli. Z projektantem cały ten proces na pewno będzie szybszy i mniej stresujący.

  1. Zaoszczędzisz pieniądze

Zastanów się, kupiłeś swoje wymarzone mieszkanie za 400 tysięcy złotych, kolejne 100 tysięcy chcesz wydać na jego wykończenie. Czy 5 tysięcy za projekt to dużo? 1% wartości całej inwestycji? Twoje mieszkanie zyska na wartości, zaoszczędzisz na kosztownych błędach i otrzymasz rabaty na wszystkie potrzebne elementy których nie otrzymałbyś jako indywidualny klient.

10